کارخانه نیک پلاستیک تمیزی

تولید انواع ظروف یکبار مصرف بهداشتی

انواع روشهای ارسال محصولات در سایت نیک پلاستیک تمیزی توضیح داده شده است :

 

نیک پلاستیک تمیزی ارسال در اسرع وقت به تمام نقاط کشور عزیزمان را همواره در اولویت تمامی سفارش ها قرار داده و لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

در روزهای تعطیل نیک پلاستیک تمیزی هیچ ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد .

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 17 و در روز پنج‌شنبه ساعت 8 الی 13 ثبت شوند، بین 1 الی 3 روز کاری تحویل داده می شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند ممکن است 1 روز بیشتر، به زمان تحویل اضافه گردد .

 

ارسال از طریق پست :

ارسال از طریق پست برای سفارش‌های بسیار جزئی برای مثال در صورت درخواست پک یا نمونه ی محصولات در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری طی هماهنگی و تماس تلفنی با واحد فروش درخواست ثبت شده و نمونه محصولات سفارش داده شده با پست (هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد) ارسال خواهند شد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش بسته به نوع ارسال، محدوده جغرافیایی و مقصد، توسط پست مشخص می گردد.

 

ارسال از طریق ترمینال :

ارسال از طریق ترمینال برای سفارش‌های جزئی و کم حجم برای مثال در صورت درخواست چند بسته محصول در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری طی هماهنگی و تماس تلفنی با واحد فروش درخواست ثبت شده و محصولات سفارش داده شده به ترمینال (هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد) ارسال خواهند شد. پس از پردازش سفارش و تحویل به ترمینال، زمان تقریبی تحویل سفارش بسته به نوع ارسال، محدوده جغرافیایی و مقصد، توسط باربری ترمینال مشخص می گردد.

 

ارسال از طریق باربری :

باربری برای سفارشات با حجم بالا می باشد و از طریق این نوع ارسال، سفارشات به تمام نقاط ایران (هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد) ارسال خواهند شد. محصولات برای شهرهای نزدیک ا روز کاری، شهرهای دورتر 1 الی 3 روز کاری و در صورت ارسال به شهرهای خیلی دورتر و نیز مصادف شدن با تعطیلات و ... ممکن است مدت زمان بیشتری جهت ارسال طول بکشد.

 

 


تماس با ظروف یکبار مصرف نیک پلاستیک

کانال تلگرام ظروف یکبار مصرف نیک پلاستیک

 اینستاگرام ظروف یکبار مصرف نیک پلاستیک