کارخانه نیک پلاستیک تمیزی

تولید انواع ظروف یکبار مصرف بهداشتی

کارخانه نیک پلاستیک تمیزی با عنایت و لطف پروردگار باری تعالی و همراهی و پشتیبانی گروهی کاملا حرفه ای توانسته است بالغ بر 250ظروف و محصول یکبار مصرف با طرح های کاملا به روز، کیفیت های کاملا تضمینی و قیمت های عمده (کف قیمت بازار) را گردآوری کرده و نسبت به درخواست خرید نمایندگان، مشتریان و مصرف کنندگان گرامی، تمامی سفارشات را در اسرع وقت به سراسر نقاط کشور عزیزمان، ایران ارسال نماید. قسمت عمده ای از محصولات صفر تا صد تولیدی کارخانه (برند نیک پلاستیک تمیزی) می باشد و قسمتی دیگر از محصولات به صورت مبادله کالا به کالا و یا به صورت نمایندگی رسمی شامل سایر برندهای معتبر بوده که جهت رفاه حال مشتریان و مصرف کنندگان گرامی در این مجموعه فراهم گردیده است.

 

جهت خرید محصولات از راهنمایی ذیل می توانید استفاده نمایید. همچنین در صورت داشتن هر گونه سؤال می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و از تماس تلفنی، تلگرام، ارسال ایمیل و یا ارسال پیام، با ما در اتباط باشید .

 

 

جهت جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت نیک پلاستیک تمیزی، از روش های زیر می‏‌توانید استفاده کنید :

 

1-     استفاده از نوار جستجو :

در قسمت بالا و سمت چپ صفحه‌ ی سایت یک نوار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام محصول و یا کد مربوط به محصول در نوار جستجو ( در قسمت جستجوی آیتم مورد نظر)، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید. 

 

2-     استفاده از منوی گروه‌های محصولات :

در بالای صفحه سایت قسمت نوار منو، نشانگر ماوس روی محصولات (دومین گزینه از سمت راست) قرار دهید منوی گروه بندی و دسته بندی محصولات نمایش داده می‌‏‏شود. و با کلیک روی هر محصول صفحه جدیدی نمایش داده خواهد شد که عکس محصول به همراه سایر توضیحات و مشخصات و نیز گزینه های تماس در دسترس خواهد بود.

 

3-     استفاده از بخش دسته بندی محصولات :

همچنین شما می توانید در بالای صفحه سایت قسمت نوار منو، روی محصولات (دومین گزینه از سمت راست) کلیک کنید، در صفحه جدید باز شده (سمت راست) گروه بندی محصولات نمایش داده می شود و با کلیک روی هر گروه، زیر شاخه ها و یا دسته های محصول مربوط به آن گروه نمایش داده می شود. با کلیک روی هر محصول صفحه جدیدی نمایش داده خواهد شد که عکس محصول به همراه سایر توضیحات و مشخصات و نیز گزینه های تماس در دسترس خواهد بود.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام می‌توانید از قسمت تماس با ما سوال خود را بپرسید.


تماس با ظروف یکبار مصرف نیک پلاستیک

کانال تلگرام ظروف یکبار مصرف نیک پلاستیک

 اینستاگرام ظروف یکبار مصرف نیک پلاستیک